Słowa kształtują nasze życie. To w jaki sposób nazywamy rzeczy i wydarzenia wpływa na ich postrzeganie i interpretację. Dlatego nie istnieją dla nas problemy, tylko wyzwania, które podejmujemy. Nie oceniamy, a wyciągamy wnioski. Nie ma szaleńców, jedynie ludzie sukcesu, którzy uwierzyli w swoje marzenia.

Doświadczenie jest fundamentem funkcjonowania ALDY,  a otwartość na nowe rozwiązania motorem napędzającym rozwój. Ciągły kontakt z Klientami i analizowanie ich uwag pomagają nam konstruować produkty w taki sposób, aby dzięki ich użytkowaniu zwykły dzień nabierał nowego wymiaru.

Jakość

Jakość i trwałość produktów ALDA jest potwierdzona przez wielu Klientów. Kontrola jakości jest bezkompromisowa. Naszym celem jest zadowolenie Klienta, dlatego bazując na ponad 35-letnim doświadczeniu, ciągle podnosimy standardy produkcji. Nasze produkty są poddawane testom funkcjonalności, dzięki którym jesteśmy pewni, że są dobrze dopasowane do codziennego użytkowania.

Serwis ALDA S.A. to zespół profesjonalnych i doświadczonych pracowników, działu sprzedaży oraz konstruktorów. Nasze doświadczenie jest fundamentem funkcjonowania, a otwartość na nowe rozwiązania motorem napędzającym rozwój. Ciągły kontakt z Klientami i uważne analizowanie ich uwag pomagają nam konstruować  produkty spełniające wymagania naszych klientów.

Marki własne

Kosze pedałowe, kosze do segregacji, kosze na śmieci, kosze parkowe, koszopopielnice i popielnice.

Zapraszamy do współpracy ALDA  S.A.