Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy ofertę w taki sposób, aby każdy mógł wybrać produkt dostosowany do swoich potrzeb. Wiodące produkty ALDY to kosze pedałowe Freedom Fresh, kosze modułowe do segregacji odpadów, kosze parkowe Urban, koszopopielnice i popielnice, czajniki nierdzewne, czajniki aluminiowe, naczynia z podgrzewaczem, dzbanki żaroodporne, wieszaki ubraniowe, chlebaki. Lista produkowanych wyrobów ciągle się zwiększa, jedną z najnowszych linii Aldy są Kosze do Segregacji Śmieci.  Nasza dbałość o jakość potwierdzona jest badaniami (Pozytywna Opinia Centrum Naukowo Badawczego Ochrony Przeciwpożarowej, Atesty PZH) oraz uznaniem szerokiego grona zadowolonych klientów.

 Zastosowanie najnowszych technologii, stwarza nieograniczone możliwości produkcji seryjnej, a także realizowania Państwa indywidualnych zamówień, według dostarczonej dokumentacji. Doświadczony zespół fachowców i własna logistyka pozwalają szukać zawsze najlepszych rozwiązań.

 

Kosze pedałowe Freedom Fresh  jako nasz nowy produkt są głównie ze stali nierdzewnej. Stal ta jest materiałem wysokiej klasy, trwałym i odpornym na korozję co daję gwarancję użytkowania przez wiele lat. Jest również bezpieczna dla zdrowia, ponieważ na właściwości  antybakteryjne i nie reaguje z żywnością , napojami czy woda pitną. Użytkowanie koszy wykonanych z tego materiału to praktyczny i skuteczny sposób zachowania higieny w kuchni czy łazience.

 Certyfikaty

 

tuf

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TRWAŁOŚĆ I JAKOŚĆ

Jakość i trwałość naszych produktów jest potwierdzona przez wielu klientów. Kontrola jakości jest bezkompromisowa. Celem firmy ALDA S.A. jest zadowolenie klienta, dlatego bazując na ponad 35-letnim doświadczeniu, ciągle podnosimy standardy produkcji naszych wyrobów.  Nasze produkty są poddawane testom funkcjonalności, dzięki którym jesteśmy pewni, że są dobrze dopasowane do codziennego użytku. ALDA S.A. posiada Certyfikat Jakości ISO 9001:2009 Quality Certification ISO 9001:2009

 

 

 

TRWAŁOŚĆ I JAKOŚĆ

Jakość i trwałość produktów ALDA jest potwierdzona przez wielu Klientów. Kontrola jakości jest bezkompromisowa. Naszym celem jest zadowolenie Klienta, dlatego bazując na ponad 35-letnim doświadczeniu, ciągle podnosimy standardy produkcji. Nasze produkty są poddawane testom funkcjonalności, dzięki którym jesteśmy pewni, że są dobrze dopasowane do codziennego użytkowania.

 

ZARZĄDZANIE PRZEZ DOŚWIADCZANIE

Czym jest stabilizacja? Dla wielu ludzi środkiem do osiągnięcia sukcesu. My jednak stabilizacji mówimy stanowcze NIE. Tylko przez nieustanne doświadczanie nowego jesteśmy  w stanie sprostać potrzebom naszych Klientów, proponować nowe rozwiązania, uczyć się i nieustannie motywować.  A dobra motywacja to już 85% sukcesu!

 

NIE MA PROBLEMÓW, SĄ WYZWANIA

Słowa kształtują nasze życie. To w jaki sposób nazywamy rzeczy i wydarzenia wpływa na ich postrzeganie i interpretację. Dlatego nie istnieją dla nas problemy, tylko wyzwania, które podejmujemy. Nie oceniamy, a wyciągamy wnioski. Nie ma szaleńców, jedynie ludzie sukcesu, którzy uwierzyli w swoje marzenia.

 

OTWARCI NA NOWE ROZWIĄZANIA

Doświadczenie jest fundamentem funkcjonowania ALDY, a otwartość na nowe rozwiązania motorem napędzającym rozwój. Ciągły kontakt z Klientami i analizowanie ich uwag pomagają nam konstruować produkty w taki sposób, aby dzięki ich użytkowaniu zwykły dzień nabierał nowego wymiaru.

 

PRZYJAZNY DLA ŚRODOWISKA

Materiał używany do produkcji jest odnawialny. Oznacza to, że kiedy Klienci kończą użytkować nasze kosze czy czajniki, mogą je poddać procesowi recyklingu. Podczas produkcji zwracamy szczególną uwagę na zużycie energii oraz emisję substancji. Poddajemy technologię produkcji ciągłym udoskonaleniom, dzięki czemu nasze produkty są przyjazne dla środowiska.

STAĆ CIĘ

Bezpieczne w użytkowaniu, wolne od szkodliwych substancji chemicznych, higieniczne, funkcjonalne, o nowoczesnym wzornictwie produkty, na które Cię stać!

INFORMACJE DLA PRASY

Nasz firma to 35 lat doświadczenia, 350 profesjonalnych pracowników, 35 000 zadowolonych klientów, 3 500 000 naszych koszy znalazło nowy dom.

DRUK ZAMÓWIENIA


Druk zamówienia kosze
pobierz

Druk zamówienia agd
pobierz

DOKUMENTY


Protokół reklamacyjny (pdf)
pobierz

Protokół reklamacyjny (xls)
pobierz

Ogólne Warunki Handlowe (pdf)
pobierz

ATESTY I CERTYFIKATY


Deklaracja zgodności Kosze (PL)
pobierz

Deklaracja zgodności Kosze (EN)
pobierz

Deklaracja zgodności Czajniki (PL)
pobierz

Deklaracja zgodności Czajniki (EN)
pobierz

Deklaracja zgodności Dzbanki (PL)
pobierz

Deklaracja zgodności Dzbanki (EN)
pobierz

Deklaracja zgodności Chlebaki (PL)
pobierz

Deklaracja zgodności Chlebaki (EN)
pobierz

ISO 9001:2009 (PL)
pobierz

ISO 9001:2009 (EN)
pobierz

IQNET & PCBC
pobierz

Atesty PZH - Czajniki
pobierz

Atesty PZH - Chlebaki
pobierz

Opinia Centrum Naukowo Badawczego Ochrony Przeciwpożarowej
pobierz

Certyfikat TUV
pobierz

Badania Powłok Antybakteryjnych
pobierz

Test Palności Wiader
pobierz

LOGO

DOKUMENTY REJESTROWE

KATALOG


KATALOG PRODUKTÓW 2018/2019 (11MB)
pobierz

KATALOG PRODUKTÓW 2018/2019 HD (50MB)
pobierz

RODO


Obowiązek informacyjny RODO
pobierz