O firmie

ALDA S.A. to firma z ponad  40-letnią tradycją, której większościowymi  właścicielami są dwie polskie rodziny. Od początku istnienia firmy nieustannie dbamy o jej rozwój
i innowacyjność, stale poszerzając nasz asortyment. Tylko podejmowane decyzje zmieniają życie i prowadzą do rozwoju, stąd nie boimy się odważnych zmian
w prowadzeniu firmy.
Początkowo zajmowaliśmy się głównie produkcją metalowych czajników, szybkowarów, chlebaków i innego sprzętu AGD. Obecnie naszą przeważającą działalnością jest produkcja koszy na śmieci. W swojej filozofii prowadzenia biznesu stawiamy na uczciwość oraz szacunek dla pracowników. Najważniejszy jest drugi człowiek. W ostatnich latach szczególny akcent kładziemy na ochronę środowiska.

 

O Nas

Chcemy brać czynny udział w działaniach na rzecz środowiska, aby nasze dzieci i wnuki mogły cieszyć się pięknem Ziemi. Pragniemy stale rozwijać nasze umiejętności. Staramy się, aby nasze działanie nie było zwykłym odtwarzaniem i przetwarzaniem, ale miejscem pełnym pomysłów  twórczego myślenia.

Jesteśmy społecznie odpowiedzialni, wiec płacimy podatki tylko w naszym kraju, przyczyniając się do wspierania polskiej gospodarki. Prawie wszystkie materiały i usługi jakich używamy w produkcji pochodzą z Polski. Dodatkowo wchodzimy w skład dwóch polskich firm, które zajmują się przetwórstwem metali oraz tworzyw sztucznych- w ich ramach kluczowe  półprodukty wytwarzane są w obszarach naszych organizacji.

Dzięki wysokiej jakości naszych produktów, marka ALDA jest rozpoznawalna również poza granicami Unii Europejskiej. Prowadzimy eksport do państw w Azji, Afryki  czy Ameryki.