URZĄDZENIA DO DEZYNFEKCJI

stacja11

 

 

 

 

 

W dobie zaostrzonego reżimu sanitarnego naszym priorytetem są produkty pozwalające na podwyższenie poziomu ochrony zdrowia. Do tej pory stworzyliśmy kosze o właściwościach antybakteryjnych, które pozwalają na znaczną redukcję drobnoustrojów na powierzchni pojemników.  Dbając o bezpieczeństwo klientów, firma ALDA postanowiła również rozpocząć produkcję uniwersalnych stojaków na dozownik oraz kompaktowej stacji higienicznej.

ST SATIN

Stojaki na dozownik bardzo dobrze sprawdzają się we wszystkich miejscach publicznych. Nie wymagają dotykania dozownika, co zdecydowanie zwiększa poziom higieny i bezpieczeństwa. Stojaki na dozownik firmy ALDA dostępne są w dwóch wersjach. Pierwsza z nich wykonana jest ze stali lakierowanej proszkowo w kolorze czarnym, natomiast druga ze stali nierdzewnej satynowanej z powłoką zapobiegającą powstawaniu odcisków palców. Stojak w kolorze czarnym sprawdzi się  zwłaszcza w klasycznie urządzonych miejscach, a stojak z powłoką zapobiegającą powstawaniu odcisków palców pozwoli uzyskać estetyczny wygląd stojaka prze długi czas, szczególnie w instytucjach medycznych. Wysokość stojaka  można dostosować do wzrostu osób używających dozownika. Co więcej istnieje możliwość przytwierdzenia stojaka do podłoża, co zapobiega niechcianemu przesuwaniu oraz przewracaniu dozownika. Na wysokości oczu pozostawione jest miejsce na przyklejenie logo firmy w której stojak będzie się znajdował, co pozwoli na łatwe kojarzenie firmy jako dbającej o zdrowie i bezpieczeństwo swoich klientów. Dozownik może być zamontowany zarówno przez śruby, jak również dzięki taśmie dwustronnej. Stojak firmy ALDA pasuje do większości dozowników dostępnych na rynku. Dodatkowym atutem stojaka jest zintegrowany uchwyt na rękawiczki, umożliwiający umieszczenie zarówno dozownika jak i rękawiczek ochronnych w jednym miejscu.

STACJA

Kompaktowo obudowana, wielofunkcyjna stacja higieniczna pozwala na maksymalne wykorzystanie miejsca w którym stoi kosz na śmieci. Jest to idealne rozwiązanie do szpitali, zakładów pracy, hoteli, restauracji, galerii handlowych oraz wszystkich innych miejsc o zwiększonym reżimie sanitarnym. Stacja zawiera zintegrowany dozownik płynu o pojemności 1l wraz z pompką, a także wizjer poziomu płynu, dzięki czemu bez problemu można zaplanować jego uzupełnianie. Pompka została zaprojektowana w taki sposób, aby dozować odpowiednią ilość płynu. Pod pompką znajduje się specjalna rynienka, która chroni kosz przed zabrudzeniem. Aby jeszcze bardziej zwiększyć wygodę użytkowania, stacja posiada wbudowany dyspenser ręczników papierowych oraz podajnik na rękawiczki. Podajnik na rękawiczki dostosowany jest zarówno do luźno pakowanych rękawic, które montuje się za pomocą klamry, jak również rękawic pakowanych w pudełko, które można umieścić w specjalnej przegrodzie z otworem. Chroniąc stację przed niechcianym otwieraniem, wmontowane zostało zamknięcie na zamek. W dolnej części stacji znajduje się pojemny kosz na śmieci, posiadający wkład wewnętrzny, dzięki czemu opróżnianie kosza jest znacznie wygodniejsze. Tym samym nie narusza się w żaden sposób obudowy stacji. Wkład posiada specjalne uchwyty na worek, co zapobiega niechcianemu zsuwaniu się worka na dno kosza. Górna część stacji higienicznej pasuje do wszystkich rodzajów koszy Eko Square – można zamiennie używać stacji lub samego kosza. Kwadratowa podstawa stacji została wykończona antypoślizgowym materiałem, który chroni przed niechcianym przemieszczaniem. Dodatkowo stacja posiada także ergonomiczne uchwyty, ułatwiające jej przenoszenie w wybrane miejsce. Wysokość została dostosowana w taki sposób, aby każdy użytkownik mógł bez problemu korzystać ze stacji.

Stacja higieniczna